Specjalistyczne gabinety lekarskie

Artykuły i informacje

Już wkrótce w KurOrcie: zajęcia FemFit! To licencjonowany system ćwiczeń w ciąży, dedykowany kobietom od pierwszego trymestru ciąży prawidłowej do dnia porodu.


Okaż uczucie i troskę w Walentynki i sprezentuj kupon upominkowy!


Kupony upominkowe 11.12.2015

Kupony upominkowe

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, dbając przy okazji o jej/jego zdrowie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: BON UPOMINKOWY!


Biegaczu! Zadbaj o swoje stopy! Aktywny tryb życia sprawia, że czujemy się dobrze, poprawiamy kondycję, rzeźbimy sylwetkę. Ale czy ma tylko i wyłącznie pozytywne skutki?


Czy da się wyleczyć wrastający paznokieć w ciągu jednej wizyty? Dzięki zastosowaniu innowacyjnego sprzętu podologicznego o nazwie Rekonstruktor jest to możliwe. Zadzwoń już teraz i umów się na wizytę - pozbądź się tej nieprzyjemnej dolegliwości w ciągu jednego dnia!


Miejsce pomiędzy gabinetem lekarskim a kosmetycznym, stanowi gabinet podologiczny, w którym to prawidłowa pielęgnacja kończyn skierowana jest przede wszystkim na zdrowie i funkcjonalność, oraz w oparciu o estetyczny wygląd. Mężczyzna bez obaw i stereotypów powinien korzystać z pomocy specjalisty. Stopy każdego z nas wymagają pielęgnacji a szczególnie, gdy odczuwalne są dolegliwości podczas codziennej aktywności, bądź, gdy ich stan nagle się pogarsza.


Orthokine? - to jedyna naturalna metoda leczenia zwyrodnień stawów i bólu pleców. Leczenie zwyrodnień polega na podaniu pacjentowi  jego własnych białek ochronnych otrzymanych z krwi od niego wcześniej pobranej. Terapia Orthokine? jest  autologiczną, bezpieczną, skuteczną i popartą badaniami klinicznymi formą leczenia.Czynniki wzrostu są to białka, których zadaniem jest stymulacja procesów naprawczych i regeneracyjnych tkanek po uszkodzeniu.


15.03.2013

Kinesiotaping

Redukcja bólu i obrzęku, zwiększenie zakresu ruchu i lepsza stabilność stawu uzyskane przez oddziaływanie sensoryczne i proprioceptywne to fenomen stosowanych w fizjoterapii kolorowych plastrów.


Kur-ort 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.