Specjalistyczne gabinety lekarskie

Najczęstsze problemy stóp

Często zastanawiamy się do jakiego lekarza powinniśmy się udać gdy zaczynamy mieć problemy ze stopami, które przybliżymy poniżej… Chirurg, ortopeda, dermatolog… Często ten pierwszy krok i pierwszy wybór jest niezwykle istotny i może mieć i dobre i złe konsekwencje. Nie podważając tu żadnych kompetencji lekarskich namawiamy Państwa by najpierw jednak skorzystać z usług Podologa. I uwierzcie mi Państwo, że nasza wiedza i fachowość w dziedzinie problemów stopy jest na tyle szeroka, że jeśli tylko w połączeniu z zabiegami podologicznymi pojawi się najmniejsza potrzeba konsultacji z lekarzem specjalistą niezwłocznie zostaną Państwo do niego skierowani.

A teraz przejdźmy już do konkretów i może zdjęcia, które Państwu przedstawimy są już Państwu znane z własnego doświadczenia, a może chcecie doradzić i pomóc komuś kto cierpi, wstydzi się i pogłębia swój problem… a może po prostu przyjść do nas.

Brodawki i kurzajki

 

Bardzo ważnym elementem w przypadku kurzajek, inaczej brodawek, jest ich właściwe rozpoznanie i kwalifikacja w celu zastosowania właściwego leczenia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ich występowanie jest związane z obniżoną odpornością naszego organizmu i zaatakowaniem go przez wirusa HPV (human papillomavirus).

 

boxShadow
Kur-ort 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.