Specjalistyczne gabinety lekarskie

Już wkrótce: FemFit!

Już wkrótce w KurOrcie: zajęcia FemFit!

FemFit
To licencjonowany system ćwiczeń w ciąży, dedykowany kobietom od pierwszego trymestru ciąży prawidłowej do dnia porodu. Starannie dobrane ćwiczenia oraz intensywność i struktura zajęć zapewniają przyszłym mamom bezpieczeństwo, komfort i efektywność wysiłku fizycznego. Stosujemy proste, ale skuteczne narzędzia monitoringu i kontroli ćwiczeń. Dzięki specjalnie opracowanej metodyce prowadzenia zajęć, mogą w nich uczestniczyć kobiety bez względu na poziom wydolności i umiejętności ruchowych.

Nasze zajęcia prowadzą tylko licencjonowani Instruktorzy FemFit©, kształceni według Europejskiego standardu edukacyjnego dla Specjalistów ćwiczeń w ciąży i po porodzie oraz najnowszych rekomendacji Amerykańskiego Kongresu Ginekologów i Położników (ACOG, 2015).

Unikalnym elementem zajęć FemFit mama© są treści edukacyjne. Dzięki temu kobiety lepiej rozumieją reakcje swojego ciała, poznają korzyści z ćwiczeń dla siebie i swoich dzieci oraz bardziej świadomie współpracują z instruktorem i lekarzem prowadzącym ciążę.

Ćwiczenia proponowane w programie FemFit Mama© pozytywnie oceniły już setki kobiet ciężarnych, zyskały też przychylność położnych oraz lekarzy – położników i neonatologów.

Zobacz więcej na www.femfit.pl

boxShadow
Kur-ort 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone.